Your address will show here +48 698 544 939

WSPÓŁPRACA

SAMORZĄD

Rachunki za prąd stały się tak powszechnym elementem, który mógł zrodzić przekonanie, że trzeba je płacić i nic z tym nie można zrobić. Płacić za rachunki owszem ! Ale dlaczego mają być wysokie ? Przedstawiamy wizję oświetlenia na miarę potrzeb każdego samorządu. Technologię, która łączy w  sobie korzyści energetyczne, trwałość, profesjonalizm zastosowań oraz bezpieczeństwo stosowania.

Oświetlenie uliczne

Gwarantujemy rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb i warunków panujących na drogach.  Bazujemy nasze doradztwo na analizach wykonanych w programie Dialux Evo. Analizy te obejmują rozsyły światła opraw oświetleniowych oraz warunki otoczenia. Wykonane obliczenia są zgodne z normą: PKN-CEN/TR 13201-1:2016-02.
  • Text Hover

Oświetlenie sportowe

Realizujemy oświetlenia rozpoczynając od małych boisk typu “ORLIK” po oświetlenia stadionowe.  Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest osiągnięcie wymaganych rezultatów oraz skomponowania tego w atrakcyjnej cenie. Dlatego w zależności od zastosowania obiektu sportowego oraz odbywających się tam rozgrywek dostosowujemy ofertę do potrzeb. Bazujemy na najnowszej obowiązującej normie dotyczącej oświetlenia w sporcie : PN-EN 12193:2019-01 .
  • Text Hover

Oświetlenie miejskie

Każde miasto ma swój niepowtarzalny klimat i wizerunek. My dbamy o to, aby w jak największym stopniu podkreślić tą wyjątkowość i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Bazując na technice LED osiągamy takie rezultaty zachowując jednocześnie energooszczędność będącą domeną rozwiązań z perspektywą długoterminową.
  • Text Hover

Oświetlenie biurowe

Każda przestrzeń, która wymaga doświetlenia jest bardzo istotna. Szczególnej analizie należy poddać  obiekty, w których ludzie pracują w świetle sztucznym przez 8 godzin dziennie. Doradztwo w zakresie oświetlenia miejsc biurowych opieramy na normie: PN-EN 12464-1:2012 dotyczącej oświetleń miejsc pracy we wnętrzach. Analiza oświetlenia pod tym kątem jest niezbędna do osiągnięcia poprawnych parametrów  zgodnych z zasadami BHP. W celu weryfikacji czy na obiekcie nowo powstałym lub istniejącym podana wyżej norma została spełniona realizujemy pomiary oświetlenia, które potwierdzamy wystawieniem protokołów pomiarowych.
  • Text Hover

Darmowa inwestycja! Brzmi absurdalnie? Absolutnie!

Jesteśmy pewni zwrotów inwestycji w oświetlenie stworzone przez nas. Jednocześnie mamy świadomość, że niektóre inwestycje są niemożliwe do zrealizowania ze względu na koszty. Oferowany przez nas system polega na spłacaniu inwestycji poprzez różnicę rachunków wynikającą z modernizacji oświetlenia.