Your address will show here +48 698 544 939

WSPÓŁPRACA

DLA DEWELOPERÓW

Oferta dostosowana do potrzeb

Świadczymy usługi konsultacyjne w sprawie doboru oświetlenia zgodnie z wymogami prawnymi opisanymi w Polskich Normach. Zapewniamy prawidłowo wykonaną instalację oświetleniową opartą na analizie wykorzystującej modele teoretycznych rozsyłów świetlnych znajdujących się w zamodelowanych budynkach. Analiza ta jest wykonana w nowoczesnym programie Dialux Evo, dzięki czemu symulacje całych budynków wykonane są kompleksowo. Projekty realizowane są przez absolwentów Politechniki Rzeszowskiej z wieloletnim doświadczeniem.
  • Text Hover

Rozświetl swoje budynki!

W dobie obecnych inwestycji osiedlowych wiemy jak ciężko przekonać do siebie końcowego klienta.  Dlatego nasza oferta obejmuje również doradztwo w sprawie doboru odpowiedniego oświetlenia osiedlowego. Z nami stworzysz wyjątkowe otoczenie obiektów mieszkalnych, które dzięki indywidualnie dobranej kombinacji oświetlenia zamieni się w miejsce o niepowtarzalnym klimacie.

Kompleksowe zarządzanie oświetleniem

Wykonujemy również kompleksowe oferty oświetleniowe wraz z systemem sterowania Dali. System ten pozwala na zcentralizowanie zarządzania oświetleniem budynku bądź jego podglądu zdalnego. W tym zakresie posiadamy konkurencyjną ofertę bazującą na profesjonalnych i sprawdzonych dostawcach komponentów oświetlenia jak i dotyczących jego sterowania. Gwarancja na komponenty sięga aż 5 lat.
Dowiedz się więcej na temat systemu sterowania Dali klikając TUTAJ.
Posiadamy również rozszerzoną politykę gwarancyjną, która polega na wykonaniu systemu sterowania z protokołem DALI, a następnie w chwili wystąpienia usterki przyjechaniu na miejsce oraz natychmiastowej naprawy wadliwej oprawy. System ten umożliwia bardzo szybką reakcję ze względu na zdalny dostęp do informacji określających prosperowanie całej instalacji oświetleniowej w budynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej?