Your address will show here +48 698 544 939

USŁUGI

PROJEKTY OŚWIETLENIOWE

Świadczymy usługi w zakresie wykonania symulacji oświetlenia. Wykonujemy analizy projektowanego oświetlenia LED w obiektach rzeczywistych lub też bazując na rysunkach technicznych. Analiza wykonana w programie Dialux Evo jest niezbędnym elementem do osiągnięcia parametrów świetlnych zgodnych z obowiązującymi normami na danych stanowiskach pracy. Wykonanie takiej symulacji oświetlenia jest konieczne do dobrania odpowiedniego oświetlenia.
Zasady dobrego oświetlenia którym się kierujemy:
Analiza przeznaczenia przestrzeni

W zależności od prac, które będą wykonywane w danej przestrzeni należy uwzględnić odmienne zapotrzebowania oświetleniowe.

Analiza powierzchni obiektu

Istotne jest, żeby obiekt był jak najbardziej zbliżony do warunków rzeczywistych uwzględniających współczynniki odbicia światła od powierzchni.

Analiza systemów sterowania

Opcjonalnie mogą zostać wykonane specjalne sceny świetlne pozwalające na analizę oświetlenia w przypadku zastosowanych systemów sterowania.

Analiza warunków świetlnych

Wyodrębnienie najlepszej wersji oświetlenia dla danych warunków.

Analiza przedmiotów w obiekcie

Każde pomieszczenie posiada swoje umeblowanie specyficzne dla danej powierzchni. Oświetlenie musi być dostosowane do danych warunków w pomieszczeniu, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

PROJEKTY NA ZAMÓWIENIE

Wykonujemy również projekty oświetlenia na specjalne zlecenia. Projekty te realizujemy z największą starannością, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowy charakter obiektu.  Wycena wykonania projektu na zamówienie zależy w dużej mierze od jego złożoności. Dlatego w celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu. 
  • Text Hover